ARKEL

1998 yılında kurulan, asansör kumanda kartı üretimi ile faaliyetlerine başlayan ARKEL, asansör kumanda kartları, kumanda panoları, acil kurtarma sistemleri, revizyon ve alarm setleri, VVVF sürücü, tümleşik asansör kontrol ünitesi imalatını ve sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarımını ve üretimini yapan sektörün AR-GE ve mühendislik hizmetleri alanındaki öncü markasıdır.

Schneider De Germany

Schneider Electric is a European company with a board of directors. The functions of the Chairman and the Chief Executive Officer are carried out by Jean-Pascal Tricoire, who was appointed Chairman and Chief Executive Officer on April 25, 2013.

dps door

DPS DOOR

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı  her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir şirket olmak.Sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlarken çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve taleplerine itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket.

aytam asansör

AYTAM GRUP ASANSÖR

ASANSÖR KABİN ÜRETİMİ : Aytam Grup Asansör sektördeki 30 yıllık deneyimin yeni bir aşamaya taşınmasıyla kurulmuştur. İstanbul Arnavutköy’de 1650 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisimiz, her tür asansör kabini üretiminin her aşamasında taviz vermeden uyguladığı kalite anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Genemek

GENEMEK

1999 yılında kurulan GENEMEK, asansör sektöründe kat ve kabin panelleri, butonyerler, çağrı butonları, LCD ekran, kayar dijital ve 7 segment göstergeler, kontrollü geçiş sistemleri, hazır tesisat sistemleri gibi birçok yan ürün hizmeti vermektedir.

prolift

Prolift

2002 yılında Bahtiyar Karakoç tarafından Giresun Sanayi Sitesi’nde kurulan Prolift Asansör, 6.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde otomatik kat ve kabin kapıları seri üretimine başlamıştır.