Size Özel Projeler; Tasarlanması veya revize edilmesi gereken asansörler proje alanında uzman ekibimiz tarafından incelenir. İncelenmekte olan proje alanının gerekli çizimleri ekibimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan çizimler ve belgeler kısa sürede istenilen yerlere teslim edilir. Müşteri tarafından belirlenecek model ve özelliklerde projelendirme süreçleri onaylandıktan sonra fiyatlandırma için pazarlama sonrası süreç alınır. Müşteri ile yapılan anlaşma sonrasında ekibimiz çizimleri tekniklere aktarır ve projelendirme süreci tamamlanır.

Belirlediğiniz ölçülere en ideal asansör uygulamalarının düzenlenmesi, bu sistemin sorunsuz ve teknik şartlara uygun olarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Trafik Hesabı, asansörün kullanılacağı yapının projesinde ihtiyaç duyulan asansör sayısı, hız vb. Sayısının teknik projeye eklenmesi için gerekli olan teknik verilerin hesaplanmasıdır. Firmamızda yetkili mühendisler gözetiminde hazırlanan projeler sayesinde müteahhit, mimarlar ve mühendisler asansör için gerekli standartları projeye ekleyecek ve sonrasında oluşabilecek standart dışı uygulamaların önüne geçecektir.

Bina projesi hazırlanırken asansörün teknik değerleri dikkate alınarak hazırlanan statik proje, bina güvenliği açısından oldukça kritiktir. Elektrik Projeleri: Bina için hazırlanan elektrik projesi için yüklenici, asansör firması ile görüşerek asansör için gerekli olan elektrik teçhizatını hazırlamalıdır. Bu sayede asansör başta olmak üzere bina içerisindeki elektrikten kaynaklanabilecek sorunların önüne geçilmiş olur. Bu, güvenilir ve konforlu asansör kullanımı ile sonuçlanır.