Değerli müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Aytam Grup Asansör sektördeki 30 yıllık deneyimin yeni bir aşamaya taşınmasıyla kurulmuştur. İstanbul Arnavutköy’de 1650 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisimiz, her tür asansör kabini üretiminin her aşamasında taviz vermeden uyguladığı kalite anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Teknojik gelişimi yakından takip ederek global dünya pazarı karşısında inovatif çözümler üretmek ve sizler için en doğru yaklaşımları hayata geçirmek amacıyla hareket etmekteyiz. Yıllık 1000 adedin üzerindeki kapasitemizle asansör kabin ve komponentleri üretiminde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlarda büyümekteyiz.

Aytam Asansör yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarına güven, mükemmellik ve sürati önde tutarak değer katmaktadır.

Dinamik ve güler yüzlü kadrosu ile kaliteli işçilik ve zamanında teslimat anlayışını prensip edinen Aytam Asansör sizleri de arasına katarak bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Aytam Grup Asansör San ve Tic. Ltd.Şti

aytam asansör
1989

Aytam Grup Asansör

Aytam Grup Asansör sektördeki 30 yıllık deneyimin yeni bir aşamaya taşınmasıyla kurulmuştur.

aytam asansör
2000

Yatırımlaramıza Devam Ettik.

İstanbul Arnavutköy’de 1650 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisimiz, her tür asansör kabini üretiminin her aşamasında taviz vermeden uyguladığı kalite anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

2009

Yurt içi ve Yurt dışı hedeflerimiz büyüyor.

Aytam Asansör yurt içi ve yurtdışındaki iş ortaklarına güven, mükemmellik ve zamanın da ürün sevkiyatlarını önde tutarak değer katmaktadır. Aytam Asansör olarak bizler sektörümüzün gelişiminde teknolojik ihtiyaçları her alanında gerçekleştiriyoruz.

2019

Uluslar Arası 16.Asansör Fuarı

Aytam Grup Asansör olarak bizler, 2019 Yılı Uluslar Arası Asansör Fuarında yerimizi ”katılımcı” firma olarak aldık. Sektörümüz de hizmet veren bir birinden farklı firmaları misafir ettik güçlü çözüm ortaklığı anlaşmaları sağladık. Hedeflerimizi her geçen gün büyüttük ve başarılı olmaya siz değerli meslektaşlarımızla devam ediyoruz.