Arkel

1998 yılında kurulan ve asansör kontrol kartları üretimi ile faaliyetlerine başlayan Arkel, bugün lider bir marka; sektörün Ar-Ge ve mühendislik hizmetleri alanlarında; asansör kontrol kartları, kontrol panelleri, acil kurtarma sistemleri, revizyon ve alarm setleri, VVVF sürücüleri, entegre asansör kontrol üniteleri imalatında; sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarım ve üretiminde.

Akış

Teknolojisinin altyapısı AKİŞ, 1978 yılına dayanan tecrübesini ve bilgi birikimini yeni yatırımlarla birleştirerek asansör sektörüne entegre bir sistemle hizmet vermeye başlamıştır.

DPS Door

DPS Door; Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve onları gülümseten lider bir firmadır. Çalışanlarımızın, toplumun ve tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerine saygı duyan, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve sürdürülebilir ve istikrarlı kazanç sağlarken çevreye saygı duyan bir şirkettir.

Genemek

1999 yılında kurulan GENEMEK, asansör sektöründe kat ve kabin panelleri, butonlar, butonlar, çağrı butonları, LCD ekran, sürgülü dijital ve 7 segment göstergeler, kontrollü geçiş sistemleri, hazır montaj sistemleri gibi birçok yan ürün hizmeti vermektedir.

ProLift

Bahtiyar Karakoç tarafından 2002 yılında Giresun Sanayi Sitesinde kurulan Prolift Asansör, 6.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde otomatik kat ve kabin kapılarının seri üretimine başlamıştır.