AYTAM ASANSÖR / ASANSÖRE DAİR HER ŞEY...

Aytam Grup Asansör sektördeki 30 yıllık deneyimin yeni bir aşamaya taşınmasıyla kurulmuştur. İstanbul Arnavutköy’de 1650 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisimiz, her tür asansör kabini üretiminin her aşamasında taviz vermeden uyguladığı kalite anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Teknojik gelişimi yakından takip ederek global dünya pazarı karşısında inovatif çözümler üretmek ve sizler için en doğru yaklaşımları hayata geçirmek amacıyla hareket etmekteyiz. Yıllık 1000 adedin üzerindeki kapasitemizle asansör kabin ve komponentleri üretiminde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlarda büyümekteyiz. 

Aytam Asansör yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarına güven, mükemmellik ve sürati önde tutarak değer katmaktadır. 

Dinamik ve güler yüzlü kadrosu ile kaliteli işçilik ve zamanında teslimat anlayışını prensip edinen Aytam Asansör sizleri de arasına katarak bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. 

Aytam Grup Asansör San ve Tic. Ltd.Şti

1986

Aytam Grup Asansör

Aytam Grup Asansör sektördeki 30 yıllık deneyimin yeni bir aşamaya taşınmasıyla kurulmuştur.

2000

Yatırımlarımıza devam ettik.

Aytam Grup Asansör, sektördeki 30 yıllık tecrübesini yeni bir aşamaya taşıyarak kurulmuştur.

2009

Yurt içi ve yurt dışı hedeflerimiz büyüyor.

Aytam Asansör, güveni, mükemmelliği ve zamanında ürün teslimatını önde tutarak yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarına değer katmaktadır. Aytam Asansör olarak sektörümüzün gelişiminde her alanda teknolojik ihtiyaçları gerçekleştirmekteyiz.

2019

16. Uluslararası Asansör Fuarı

Aytam Grup Asansör olarak 2019 Uluslararası Asansör Fuarı’nda “katılımcı” firma olarak yerimizi aldık. Sektörümüzde hizmet veren farklı firmaları ağırladık ve güçlü çözüm ortaklığı anlaşmaları sağladık. Hedeflerimizi her geçen gün büyüttük ve siz değerli meslektaşlarımızla birlikte başarılı olmaya devam ediyoruz.