ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

AYTAM ASANSÖR / ASANSÖRE DAİR HER ŞEY...

ARKEL

ARKEL

May 20th, 2019

1998 yılında kurulan ve asansör kontrol kartları üretimi ile faaliyetlerine başlayan Arkel, bugün lider bir marka; sektörün Ar-Ge ve mühendislik hizmetleri alanlarında; asansör kontrol kartları, kontrol panelleri, acil kurtarma sistemleri, revizyon ve alarm setleri, VVVF sürücüleri, entegre asansör kontrol üniteleri imalatında; sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarım ve üretiminde.

AKIŞ

March 20th, 2009

Teknolojisinin altyapısı AKİŞ, 1978 yılına dayanan tecrübesini ve bilgi birikimini yeni yatırımlarla birleştirerek asansör sektörüne entegre bir sistemle hizmet vermeye başlamıştır.

AKIŞ

DPS DOOR

DPS DOOR

February 28th, 2000

DPS Door; Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve onları gülümseten lider bir firmadır. Çalışanlarımızın, toplumun ve tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerine saygı duyan, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve sürdürülebilir ve istikrarlı kazanç sağlarken çevreye saygı duyan bir şirkettir.

GENEMEK

March 16th, 1986

1999 yılında kurulan GENEMEK, asansör sektöründe kat ve kabin panelleri, butonlar, butonlar, çağrı butonları, LCD ekran, sürgülü dijital ve 7 segment göstergeler, kontrollü geçiş sistemleri, hazır montaj sistemleri gibi birçok yan ürün hizmeti vermektedir.

GENEMEK

PROLIFT

PROLIFT

February 28th, 2000

Bahtiyar Karakoç tarafından 2002 yılında Giresun Sanayi Sitesinde kurulan Prolift Asansör, 6.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde otomatik kat ve kabin kapılarının seri üretimine başlamıştır.

Top