HİZMETLERİMİZ

AYTAM ASANSÖR / ASANSÖRE DAİR HER ŞEY...

Aytam Asansör

ASANSÖRE DAİR TÜM ÜRÜNLER

Belirlediğiniz ölçülere en ideal asansör uygulamalarının düzenlenmesi, bu sistemin sorunsuz ve teknik şartlara uygun olarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Trafik Hesabı, asansörün kullanılacağı yapının projesinde ihtiyaç duyulan asansör sayısı, hız vb. Sayısının teknik projeye eklenmesi için gerekli olan teknik verilerin hesaplanmasıdır. Firmamızda yetkili mühendisler gözetiminde hazırlanan projeler sayesinde müteahhit, mimarlar ve mühendisler asansör için gerekli standartları projeye ekleyecek ve sonrasında oluşabilecek standart dışı uygulamaların önüne geçecektir.

ALANINDA UZMAN 100 DEN FAZLA ÇALIŞANIMIZ VE MÜHENDİS KADROMUZLA, ASANSÖRE DAİR PROJElERİNİZİ DEĞERLENDİRİP SONUCA KAVUŞTURUYORUZ. ASANSÖR PROJESİNİN BELİRLENMESİNDE İHTİYAÇ OLAN ÖLÇÜ SAYI DURAK HIZ VB. BİLGİLER TEKNİK MÜHENDİSLERİMİZ TARAFINDAN PROJELENDİRİLİP STANDARTLARA GÖRE ÜRETİMİNİ SAĞLIYORUZ.

Kalite İçin Bizi Arayın

+90 (533) 616 8549

Hizmetlerimiz

Yükselen projeleriniz için hızlı ve güvenilir çözümler

Aytam Asansör | Asansör Kabinleri

Asansör Kabinleri

Asansör kabini tercihiniz kullanacağınız asansör projesindeki ihtiyaca en uygun model olmalıdır. Kabinlerimiz birçok farklı modelde sunulmaktadır.

Aytam Asansör | Desenli Cam Kabinler

Desenli Cam Kabinler

Desenli asansör kabin camı isminden de anlaşılacağı üzere tamamen en kaliteli ve dayanıklı cam malzemeden özel olarak üretilen ürünlerdir.

Aytam Asansör | Panoramik Asansör

Panoramik Asansör

Panoramik asansörler binalara güzellik ve zarafet katarken kullanıcılara alışılmışın dışında bir görünüm sağlamaktadır.


Aytam Asansör | Hastane Asansörü

Hastane Asansörü

Hasta taşıma asansörlerinde, hastanın konforu için aydınlatma ve estetik açısından son teknoloji ile düzenlenmektedir.


Aytam Asansör | Yük Asansörü

Yük Asansörü

Binalarda, depolarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde vb. gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu veya ihtiyaç duyduğunuz her yerde iç ve dış mekân uygulamaları için kolayca kullanılabilir.

Aytam Asansör | Servis Asansörü

Servis Asansörü

Monşarj asansörler, çoğunlukla çok katlı restoranlarda, villa tipi konutlarda, yurt ve yemekhanelerde kullanılan tabak, tepsi gibi servis ürünlerinin taşındığı yemek servis asansörleridir.

Top